Loader
פרויקט אומנים בוטיק בק. מוצקין ממוקם במיקום הטוב ביותר, בשכונת משכנות האומנים היוקרתית. 
פרויקט אומנים בוטיק הינו בניין בן 9 קומות
בעיצוב ייחודי ומרהיב.

החלה ההרשמה - הגרלה מספר 856

מעוניינים לשמוע עוד על הפרויקט? השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

מעוניינים לשמוע עוד על הפרויקט?


אודות לאטי למשתכן

מעל ל-15 שנים שחברת לאטי מגדירה מחדש את התפיסה האדריכלית המודרנית. הפרויקטים של לאטי המציגים סטנדרט בנייה גבוה בשילוב של חזון עיצובי, כבר שינו את הנוף הצפוני.

חברת לאטי פועלת בשיתוף פעולה עם הספקים המובילים בארץ לעבודות נגרות, דלתות פנים וחוץ, אלומיניום, מעקות זכוכית, סניטציה ועוד.

חברת לאטי בונה את הפרויקטים שלה תוך כדי שהיא מגייסת לשורותיה את האדריכלים, היועצים ומעצבי הפנים שיודעים לקחת חלום ולהפוך אותו לבית.
אבל, לפני הכל ההשראה המרכזית של חברת לאטי היא אתם, האנשים שיבנו את חייהם בפרויקטים של לאטי. אתם, שחולמים על איכות חיים מושלמת לכם ולמשפחה שלכם.

חברת לאטי תעשה הכל על מנת שתקבלו את הבית שלכם כשהוא בנוי מהחומרים הטובים ביותר, ברמת גימור מוקפדת ובפיקוח צמוד לתקנים המחמירים ביותר.

צוות החברה יעשה הכל על מנת להקל עליכם בתהליך הרכישה וילווה אתכם לכל אורך הדרך.

כי לבנות סביבת חיים מושלמת, זו האמנות של לאטי.
אודות לאטי למשתכן

תוכנית 'מחיר למשתכן'

שלבי תהליך רכישת דירה בתוכנית
1.הנפקת אישור זכאות
מול משרד הבינוי והשיכון
ש להנפיק “אישור זכאות” לסיוע ברכישת דירה (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה, משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה. מחירי הדירות מופיעים באתר זה, בפרק תוכניות דירה. משפר דיור הוא כל אזרח במדינה שלא רשומה על שמו יותר מדירה אחת והוא מתחייב למכור את דירתו בטווח של 12 חודשים מהוצאת טופס 4 לדירה שירכוש במסגרת מחיר למשתכן.
הנפקת אישור זכאות
2.תקופת ההרשמה
מול משרד הבינוי והשיכון
משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, חברת לאטי יזמות ובנייה תפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה באמצעי המדיה. לרשותכם באתר זה מידע אודות הדירות המוצעות להגרלה במסגרת “מחיר למשתכן” למשפרי דיור (תב”ע, הדמיות תוכניות דירה, מחירים וכו’).
תקופת ההרשמה
3.ההגרלה ורשימת הזוכים
מול משרד הבינוי והשיכון
תום תקופת ההרשמה תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקטים. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תשלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה.

אין צורך בשלב זה לפנות לחברה, החברה תזמן אתכם באופן יזום לכנס הסברה על הפרויקט.
ההגרלה ורשימת הזוכים
4. הצגת הפרויקט
מול חברת לאטי יזמות ובנייה בע"מ
חברתנו תעמוד לרשות משפרי הדיור שזכו במתן מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” במתכונת הבאה:
זימון לכנס הסברה שתערוך החברה לרוכשים להצגת הפרויקטים בו יינתן מענה על שאלות בנושאים שונים.
בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה, לדוגמה מקום 10 יכין 11 אפשרויות, מקום 20 יכין 21 אפשרויות וכך הלאה. מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מלאי הדירות מוצג בפרק “תוכניות דירה” – עדכון הדירות נתון לשינוי בכל עת ומבוצע ע”י החברה מעת לעת. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
 הצגת הפרויקט
5. בחירת הדירה
מול חברת לאטי יזמות ובנייה בע"מ
ל הבוחרים להגיע עם תעודת זהות ומכתב זכייה. נרשם אשר לא יופיע ברשימת הזוכים לא יהיה רשאי לבחור דירה.
סדר בחירת הדירות הינו לפי מיקום הזכייה בהגרלה. לכל זוכה יוקצו 45 דקות לבחירת דירה וזאת בהתאם לתקנון. במידה והזכייה הינה זוגית, על שני בני הזוג להגיע לבחירת הדירה. במידה ורק אחד מבני הזוג מגיע, עליו להצטייד בייפוי כוח רגיל. במידה ואף אחד מבני הזוג לא מגיע לבחירת הדירה, אלא צד שלישי יש לוודא כי הוא מגיע עם יפויי כוח נוטריוני. לאחר בחירת הדירה לא ניתן להחליפה אלא באישור חברת הבקרה. זוכה אשר הגיע לבחור דירה אך במעמד הבחירה יביע עניין לבטל זכייתו, יבצע ביטול באתר ההרשמות של ההגרלות.
 בחירת הדירה
6.חתימת חוזה
מול חברת לאטי יזמות ובנייה בע"מ
בטווח 14 יום מבחירת הדירה תזומנו לחתימת חוזה הרכישה ע”י החברה. על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון. מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. לנוחיותכם באתר זה ריכזנו את המסמכים הנדרשים.
חתימת חוזה

אומנים בוטיק

על הפרויקט
  • סוג הפרויקט: לאטי למשתכן
  • סטטוס: החלה ההרשמה
  • הגרלה מס':  856
  • יח"ד בפרויקט: 34
חברת "לאטי יזמות ובנייה" גאה להציג לכם את פרויקט אומנים בוטיק בממוקם במיקום הטוב ביותר, בשכונת משכנות האומנים היוקרתית שבקרית מו7צקין.
פרויקט אומנים בוטיק הינו בניטין בן 9 קומות בעיצוב ייחודי ומרהיב, אשר נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואדריכלות, וכולל בתוכו מפרטי פנים דירה מפנקים ועשירים. אתם מוזמנים לבחור בין דירות 4 ו 5 חדרים עם מרפסות שש ענקיות לובי מפואר, שתי מעליות, חדר אופנייםוגכינון ופיתוח סביבתי, הפ מרק לךק ממאפיניו נשל הבניין אשר תוכנן בקפידה בכל פרט ופרט, חניה פרטית ומחסן לכל דירה.
Loader

ההשראה המרכזית שלנו, היא אתם, האנשים שיבנו את חייהם בפרויקטים של לאטי.

יוסי לאטי, בעלים לאטי אחזקות

מיקום

הכירו את הסביבה
חברת "לאטי יזמות ובנייה" גאה להציג לכם את פרויקט אומנים בוטיק הממוקם במיקום הטוב ביותר, בשכונת משכנות האומנים היוקרתית שבקרית מוצקין. פרויקט אומנים בוטיק הינו בניין בן 9 קומות בעיצוב ייחודי ומרהיב, אשר נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואדריכלות, וכולל בתוכו מפרטי פנים דירה מפנקים ועשירים. אתם מוזמנים לבחור בין דירות 4 ו- 5 חדרים עם מרפסות שמש ענקיות. לובי מפואר, שתי מעליות, חדר אופניים וגינון ופיתוח סביביתי, הם רק חלק ממאפייניו של הבניין אשר תוכנן בקפידה בכל פרט ופרטף חניה פרטית ומחסנים לכל דירה.
מיקום

מסמכים להורדה


צור קשר

אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור עמך קשר בהקדם


כאן בשבילכם


פקס:04-6880114
כתובת:החרושת 10, חוצות המפרץ, חיפה
loader