Loader
 מתחם לאטי TOWER בנהריה בשכונה החדשה והמבוקשת "קרית יצחק שמיר" אשר עתידה להעניק איכות חיים גבוהה לצד פסטורליות, נוף ירוק ואינסוף הזדמנויות.  

ההרשמה נסגרה - הגרלה מספר הגרלת המשך 1749

מעוניינים לשמוע עוד על הפרויקט? השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

מעוניינים לשמוע עוד על הפרויקט?


אודות לאטי

מעל ל- 18 שנים אשר חברת "לאטי" מגדירה מחדש את התפיסה האדריכלית המודרנית.
הפרוייקטים של לאטי מציגים סטנדרט בנייה גבוה בשילוב של חזון עיצובי וכבר שינו את פניו של הנוף הצפוני. 
חברת לאטי פועלת בשיתוף עם הספקים המובילים בארץ ואף מגייסת לשורותיה את מיטב האדריכלים, יועצים ומעצבי הפנים מהמובילים בארץ אשר יודעים לקחת חלום ולהפוך אותו לבית.
ההשראה המרכזית של חברת לאטי היא אתם - האנשים שחולמים על איכות חיים מושלמת לכם ולכל המשפחה.
אודות לאטי

לאטי בנהריה - מתחם TOWER

אודות הפרוייקט
במתחם TOWER שישה בניינים, 4 בנייני בוטיק בני 8 קומות מעוצבים אשר יעניקו תחושת אינטימיות ופרטיות ו-2 מגדלי מגורים בני 21 קומות הצופים אל נוף בלתי נגמר.
בכל בניין מגוון דירות בנות 5,4 ו-6 חדרים מעוצבות ומרווחות עם מרפסות שמש גדולות במיוחד.
דירות גן עם גינות ענקיות, פנטהאוזים ופנטהאוזים לופט מפוארים ומרווחים במפלס אחד עם מרפסות שמש ענקיות הפונות לנוף מרהיב.
לאטי בנהריה - מתחם TOWER

מיקום הפרויקט

הכירו את הסביבה
פרויקט לאטי בנהריה, מתחם TOWER יוקם בשכונת "קרית יצחק שמיר".
רובע המגורים החדש של הצפון בשכונה הצפון מזרחית המוקפת נוף ירוק ופסטורלי וממוקמת בקרבה לאחד מקווי החוף היפים של ארצנו. 
מיקומה האסטרטגי של השכונה החדשה והנגישות שלה לצירי התנועה המרכזיים, כביש 4 וכביש 89 אשר יתחבר עם כביש 6 יהווה הגעה בקלות לכל נקודה בארץ.
השכונה החדשה עתידה להעניק איכות חיים גבוהה, במרכז השכונה פארק ירוק רחב-ידיים, מוסדות חינוך וציבור, שירותי בריאות ושירותים קהילתיים.
תושבי השכונה והעיר יוכלו להנות מהטבות המס של העיר, טיילת חוף שוקקת מסעדות ומרכזי בילוי, קרבה לרכבת, קניונים חדשים, אתרים היסטוריים ומגוון אטרקציות ומרכזי תרבות.
מיקום הפרויקט

מסמכים להורדה

חוזה מכר מאושר

מפרט מכר מאושר

קטלוג הפרויקט

מצגת הפרויקט

מחירון ג'4 מאושר


תכנית "מחיר למשתכן"

1. הנפקת אישור זכאות
מול משרד הבינוי והשיכון

יש להנפיק “אישור זכאות” לסיוע ברכישת דירה (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה, משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה. מחירי הדירות מופיעים באתר זה, בפרק תוכניות דירה. משפר דיור הוא כל אזרח במדינה שלא רשומה על שמו יותר מדירה אחת והוא מתחייב למכור את דירתו בטווח של 12 חודשים מהוצאת טופס 4 לדירה שירכוש במסגרת מחיר למשתכן.

הנפקת אישור זכאות
2. תקופת ההרשמה
מול משרד הבינוי והשיכון
משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, חברת לאטי יזמות ובנייה תפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה באמצעי המדיה. לרשותכם באתר זה מידע אודות הדירות המוצעות להגרלה במסגרת “מחיר למשתכן” למשפרי דיור (תב”ע, הדמיות תוכניות דירה, מחירים וכו’).
תקופת ההרשמה
3. ההגרלה ורשימת הזוכים
מול משרד הבינוי והשיכון
בתום תקופת ההרשמה תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקטים. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תשלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה. 

אין צורך בשלב זה לפנות לחברה, החברה תזמן אתכם באופן יזום לכנס הסברה על הפרויקט.
ההגרלה ורשימת הזוכים
4. הצגת הפרויקט
מול חברת לאטי יזמות ובנייה בע"מ
חברתנו תעמוד לרשות משפרי הדיור שזכו במתן מידע על אופן הרכישה במסגרת “מחיר למשתכן” במתכונת הבאה: 
זימון לכנס הסברה שתערוך החברה לרוכשים להצגת הפרויקטים בו יינתן מענה על שאלות בנושאים שונים. 
בשלב זה על הרוכש לגבש החלטה לגבי הדירה אותה ירצה לרכוש (מגרש, בניין, דירה). מומלץ להכין רשימת עדיפויות לפי מיקומכם בהגרלה, לדוגמה מקום 10 יכין 11 אפשרויות, מקום 20 יכין 21 אפשרויות וכך הלאה. מומלץ להיכנס למלאי הדירות באתר זה ולהתעדכן במלאי הקיים. מלאי הדירות מוצג בפרק “תוכניות דירה” – עדכון הדירות נתון לשינוי בכל עת ומבוצע ע”י החברה מעת לעת. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ”ל בכפוף למלאי הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.
 הצגת הפרויקט
5. בחירת הדירה
מול חברת לאטי יזמות ובנייה בע"מ
על הבוחרים להגיע עם תעודת זהות מכתב זכייה ואישור זכאות בתוקף. נרשם אשר לא יופיע ברשימת הזוכים לא יהיה רשאי לבחור דירה. 
סדר בחירת הדירות הינו לפי מיקום הזכייה בהגרלה. לכל זוכה יוקצו 45 דקות לבחירת דירה וזאת בהתאם לתקנון. במידה והזכייה הינה זוגית, על שני בני הזוג להגיע לבחירת הדירה. במידה ורק אחד מבני הזוג מגיע, עליו להצטייד בייפוי כוח רגיל מאומת ע"י עו"ד. במידה ואף אחד מבני הזוג לא מגיע לבחירת הדירה, אלא צד שלישי יש לוודא כי הוא מגיע עם יפויי כוח נוטריוני מקורי. לאחר בחירת הדירה לא ניתן להחליפה אלא באישור חברת הבקרה. זוכה אשר הגיע לבחור דירה אך במעמד הבחירה יביע עניין לבטל זכייתו, יבצע ביטול באתר ההרשמות של ההגרלות.
 בחירת הדירה
6. חתימת חוזה
מול חברת לאטי יזמות ובנייה בע"מ
בטווח 14 יום מבחירת הדירה תזומנו לחתימת חוזה הרכישה ע”י החברה. על הזוכים להגיע לחתימת החוזה בליווי המסמכים הנדרשים על פי הנחיות משרד הבינוי והשיכון. מעמד החתימה האמור בסעיף זה הנו לחתימה על החוזה בלבד. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע”י משרד הבינוי והשיכון ולא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי. לנוחיותכם באתר זה ריכזנו את המסמכים הנדרשים.
חתימת חוזה
7. מפרט מכר מאושר
מפרט מכר מאושר
8. מחירון ג-4 מאושר
מחירון ג-4 מאושר
9. קטלוג משתכן אינפורמטיבי
קטלוג משתכן אינפורמטיבי

צור קשר

אנא מלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור עמך קשר בהקדם


כאן בשבילכם


פקס:04-6880114
כתובת:שדרות ההסתדרות 271, מתחם I-way, חיפה
loader